پنج راهکار امنیتی اویجیلون برای فروشگاه‌ها

امنیت فروشگاه‌ها از جهت امنیت افراد و دارایی‌ها و از سوی دیگر رعایت برخی نکات زیبایی شناختی از جهت اینکه ظاهر فضای فروشگاه امنیتی نباشد، راهکارهای متناسب با شرایط خاص خود را میطلبد. بدین منظور، پنج راهکار امنیتی نظارتی برای فروشگاه‌ها ارائه شده است.

۱٫ نرم‌افزار ACC
نرم افزار ACC7 با هدف مشخص کردن رویدادهایی طراحی شده است که نیازمند بررسی‌های بیشتر هستند. اینترفیس Focus of Attention با استفاده از ویدئو آنالیتیک، حرکت را با رنگ آبی، رویدادهای آنالیتیک را با رنگ فیروزه‌ای و آلارم‌ها را با رنگ قرمز مشخص می‌کند و به کاربر کمک می‌کند تا راحت‌تر روی آن چه که مهم‌تر است، تمرکز کند. علاوه بر این با استفاده از اپلیکیشن موبایل می‌توان بدون حضور در محل سیستم امنیتی، رویدادها را تحت نظر داشته و واکنش سریعتری نشان داد.


۲٫ نرم‌افزار ACM
حفاظت از مناطق حساس برای تضمین امنیت دارایی‌ها و پرسنل شما مهم است. برای برآوردن این نیازها، سیستم ACM به شما این امکان را می‌دهد تا دسترسی به مناطق حساس مثلا اتاق سرور یا انبار یا… را فقط محدود به ورود پرسنل مجاز کنید. نرم‌افزار ACC اویجیلون نیز با ACM یکپارچه شده و جستجو و شناسایی فرد را بر اساس اطلاعات کارت او ساده‌تر می‌سازد. از تکنولوژی Appearance Search اویجیلون نیز می‌توان برای پیدا کردن سریعتر فرد در هر جای فروشگاه استفاده کرد.
۳٫ سیستم نظارتی امنیتی با کیفیت HD
از تصاویر HD می‌توان به عنوان مدرک برای پیشگیری از سرقت و تشخیص ادعاهای دروغین استفاده کرد. در صورت وقوع رویداد نیز با بررسی تصاویر با کیفیت و آنچه که اتفاق افتاده می‌توان واکنش بهتری داشت.
۴٫ ویدئو آنالیتیک Self-Learning
ویدئو آنالیتیک Self-learning اویجیلون برای شناسایی حرکات و مشخصات افراد و خودروها با صرفنظر کردن از هر فعالیت نا مربوط طراحی شده است و تامین امنیت را هوشمندتر می‌کند.
۵٫ دوربین H4 Fisheye
با استفاده از دوربین H4 Fisheye اویجیلون که دید ۳۶۰ درجه می‌دهد میتوان با استفاده از تعداد کمتری دوربین، پوشش تصویری بهتری داشت.