مقایسه دوربین‌های آنالیتیک اویجیلون سری H5A و H4A

کمپانی اویجیلون به تازگی سری جدید دوربین‌های آنالیتیک H5A خود را عرضه کرده است که در مقایسه با نسل قبلی H4A دارای قابلیت‌های پیشرفته‌تری است. دوربین‌های آنالیتیک اویجیلون در هر دو پلتفرم H5A و H4A به شکل دام، بالت و باکس ارائه شده‌اند.

رزولوشن
سری H4A با رزولوشن‌های ۱، ۲، ۳، ۵ و ۸ مگاپیکسل و سری H5A با رزولوشن‌های ۲، ۴، ۵، ۶ و ۸ مگاپیکسل ارائه شده است.

فشرده‌سازی
در دوربین‌های H4A از کدک هوشمند H.264 SmartCodec استفاده شده است، در سری H5A علاوه بر این کدک از H.265 SmartCodec نیز استفاده شده است.

WDR
اویجیلون، قابلیت Triple Exposure WDR(120 dB) را روی دوربین‌های ۱ تا ۳ مگاپیکسل ارائه کرده است و در سری H5A این قابلیت در همه رزولوشن‌ها موجود است.

ویدئو آنالیتیک
دوربین‌های H4A اویجیلون دارای تکنولوژی Self-Learning Analytics هستند. دوربین‌های H5A مجهز به تکنولوژی Next-Generation Analytics می‌باشند که قادر به شناسایی تعداد بیشتری اشیاء موجود در صحنه، تشخیص اشیاء ساکن، دسته بندی انواع خودرو، دسته‌بندی دقیق‌تر برای تشخیص افراد، شناسایی چهره و… است.

HDSM 2.0
در دوربین‌های H4A، تکنولوژی HDSM 2.0 برای رزولوشن‌های ۵ و ۸ مگاپیکسل ارائه شده بود و در سری H5A از رزولوشن ۴ مگاپیکسل به بالا ارائه شده است.
تکنولوژی HDSM 2.0 اویجیلون برای فشرده سازی بیشتر تصاویر در رزولوشن های ۵ و ۸ مگاپیکسل H4A، سری H5A از رزولوشن ۴ MP به بالا، دوربین‌های H4 Pro و H4 Fisheye ارائه شده است.

حفاظت در برابر نفوذ ذرات و آب
دوربین‌های سری H4A دارای استاندارد IP66 و سری H5A دارای استاندارد IP66 و IP67 و ضد نفوذ ذرات و آب هستند.

Warranty
دوربین‌های H4A اویجیلون دارای ۳ سال و دوربین‌های H5A دارای ۵ سال وارانتی هستند.