سه راهکار امنیتی برای کسب و کار شما

بسیاری از مشاغل با چالش هایی وابسته به امنیت تاسیسات، دارایی‌ها، منابع و پرسنل خود روبرو هستند. برای برطرف نمودن این مسائل استفاده از سه راهکار امنیتی اویجیلون را به شما توصیه می‌کنیم.

سیستم کنترل دسترسی

یکپارچگی سیستم کنترل تردد/دسترسی اویجیلون با نرم افزار مدیریت تصویر آن به شما کمک می‌کند تا با استفاده از یک راهکار جامع و قدرتمند امنیتی نظارت زنده و فعال روی سایت‌های خود داشته باشید. با استفاده از قابلیت جستجوی سریع Identity Search می‌توان به سرعت فرد مورد نظر را با استفاده از اطلاعات کارت شناسایی‌اش در سیستم کنترل دسترسی پیدا کرد و در صورت نیاز می‌توانید فعالیت‌ها و نوتیفیکیشن‌های مبتنی بر قوانین مربوطه را برای واکنش فوری از جمله قفل شدن سریع درب‌ها ایجاد کنید.

نرم‌افزار مدیریت ویدئو اویجیلون

در نسخه جدید نرم‌افزار مدیریت ویدئو اویجیلون، کانسپت جدیدی در نظارت بر تصاویر زنده با عنوان Focus of Attention به کار گرفته شده است که با استفاده از تکنولوژی ویدئو آنالیتیک مبتنی بر هوش مصنوعی، رویدادهایی را که نیازمند توجه بیشتری هستند تشخیص داده و علامت گذاری می‌کند. در این اینترفیس که همراه نسخه ACC 7 ارائه شده است، رویدادهای حرکت با رنگ آبی، رویدادهای آنالیتیک با رنگ فیروزه‌ای و آلارم‌ها با رنگ قرمز مشخص می‌شوند تا آسان‌تر بتوانید تشخیص دهید که کجا باید واکنش نشان دهید.

سیستم نظارتی با وضوح HD

اویجیلون انواع دوربین‌ها را با رزولوشن‌های مختلف برای بر آوردن کلیه نیازهای نظارتی شما ارائه کرده است. دوربین H4 Thermal برای صحنه‌های تاریک، دوربین H4 Mini Dome برای نظارت در عین حفظ زیبایی محیط، دوربین ۷K H4 Pro برای ارئه جزئیات بسیار دقیق و پوشش گسترده صحنه. در صورت وقوع هرگونه رویدادی می‌توان با تکیه بر شواهد تصویری واضح، واکنش مناسب و موثر و همچنین نتایج بهتری در تحقیقات داشت.