راهکارهای امنیتی برای مراکز خرید

با استفاده از راهکارهای امنیتی اویجیلون که تصاویر با وضوح بالا، ویدئو آنالیتیک مبتنی بر هوش مصنوعی و نرم‌افزار مدیریت ویدئو را در اختیار پرسنل امنیتی قرار می‌دهند، می‌توان از مفقود شدن اموال و کالاهای موجود در فروشگاه‌ها، مراکز توزیع و خرید، انبارها و دفاتر شرکت‌ها جلوگیری کرد.

جستجوی هوشمند

تکنولوژی Appearance Search اویجیلون، به سرعت فرد یا خودروی موردنظر را در میان چندین ساعت تصاویر دوربین شناسایی کرده و به جلوگیری از وقوع جرائم کمک می‌کند.

اعلام هشدار

با استفاده از ویدئو آنالیتیک self-learning اویجیلون می‌توان فورا به اپراتورهای امنیتی از طریق اپلیکیشن موبایل یا محیط تحت وب در کامپیوتر اعلام هشدار کرد و زمان واکنش را به حداقل رساند.

سیستم مبتنی بر فضای ابری

پلتفرم سرویس ابری Avigilon Blue قابلیت‌های نظارت از راه دور و ذخیره ابری، و همچنین اعلام هشدار نسبت به رویدادها از طریق اپلیکیشن موبایل Avigilon Blue را در اختیار کاربر می‌گذارد.

سهولت در یکپارچه‌سازی

راهکارهای اویجیلون روی یک پلتفرم باز ساخته شده‌اند تا بتوان محصولات third party سازگار با ONVIF را نیز با محصولات اویجیلون یکپارچه کرد. نرم‌افزار مدیریت تصویر ACC اویجیلون با سیستم‌های کنترل دسترسی، اینترکام، آلارم و POS یکپارچه می‌شود.

مدیریت پهنای باند

تکنولوژی‌های HDSM و HDSM SmartCodec اویجیلون، پهنای باند و ذخیره‌سازی را با حفظ کیفیت تصویر کاهش می‌دهند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *