امنیت و ایمنی در صنعت نفت و گاز

راهکارهای جامع امنیتی ویژه صنعت نفت و گاز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که پوشش تصویری کامل از سایت‌های بزرگ نفت و گاز را بهمراه حفاظت پیرامونی بهینه و نظارت ساده ارائه کنند.

تشخیص، تایید، واکنش

نرم‌افزار مدیریت ویدئو اویجیلون به شما امکان بررسی سریع و آسان تصاویر زنده یا ضبط شده را با تنظیمات نمایش و امکان کنترل به سهولت، جهت واکنش فوری و موثر به رویدادهای مهم می‌دهد.

جستجوی افراد

با استفاده از نرم‌افزارهای ACC و ACM اویجیلون می‌توانید فرد یا افراد مورد نظر را در کل سایت با استفاده از اطلاعات کارت ورود آن‌ها و بررسی تصاویر مربوط به درب ورودی در کوتاهترین زمان ممکن بیابید.

مدیریت موثر پهنای باند

تکنولوژی‌های HDSM SmartCodec و Idle Scene Mode اویجیلون در عین حفظ کیفیت تصویر، نیاز به پهنای باند و ذخیره‌سازی را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهند.

سهولت در یکپارچه‌سازی

راهکارهای اویجیلون بر روی پلتفرم باز ساخته شده‌اند که به شما امکان یکپارچه شدن با محصولات تحت ONVIF از برندهای دیگر را می‌دهند.

تکنولوژی Appearance Search اویجیلون

موتور جستجوی پیشرفته و پیچیده اویجیلون مبتنی بر هوش مصنوعی به شما امکان یافتن سریع فرد یا خودروی موردنظر و ردگیری مسیر آن‌ها را در کل سایت می‌دهد.

تکنولوژی Unusual Motion Detection

با استفاده از این تکنولوژی قادر به تشخیص سریع فعالیت‌های غیر عادی خواهید بود.

ویدئو آنالیتیک با قابلیت self-learning

بواسطه ویدئو آنالیتیک اویجیلون قادر به تشخیص و شناسایی حرکات افراد و خودروها و ارسال نوتیفیکیشن برای برای اپراتور امنیتی جهت بررسی و اقدامات امنیتی لازم در خصوص رویدادها خواهید بود.

انکدر اویجیلون

با استفاده از انکدر اویجیلون می‌توانید ویدئوی آنالوگ را به استریم دیجیتال تبدیل کنید که این روشی مقرون به صرفه برای استفاده از دوربین‌های آنالوگ قدیمی شما بر بستر شبکه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *